Salon Światła

Salon Światła

Nowoczesny Salon Oświetlenia Elbud Sanok oferuje produkty najlepszych firm oświetleniowych z Polski i z zagranicy. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór: lamp sufitowych, kinkietów, plafonów, lamp stojących, lampy ogrodowych, a także bogaty wybór żarówek LED, energooszczędnych i standardowych, osprzęt elektroinstalacyjny, taśmy LED, halogeny, świetlówki energooszczędne i wiele innych. Współpracujemy m.in. z producentami: MASSIVE, PHILIPS, EGLO, MARKSLOJD, GLOBO. Zapraszamy do naszego salonu!

ŹRÓDŁA ŚWIATŁA

Różnorodna i bogata oferta źródeł światła wykonanych w technologii tradycyjnej oraz energooszczędnej technologii LED: żarówki halogenowe, świetlówki kompaktowe i liniowe, źródła światła LED. Posiadamy źródła światła o każdej mocy i do różnych zastosowań. Współpracujemy z czołowymi producentami oświetlenia: PHILIPS, WOJNAROWSCY, OSRAM, KANLUX, ECOENERGY, aby oferowany przez nas asortyment towarów obejmował wszystkie dostępne na polskim rynku źródła światła.

OŚWIETLENIE LED

Zapewniamy w tym zakresie kompleksową ofertę, w której prezentujemy wiele nowoczesnych rozwiązań. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi bardzo różnorodne lampy ledowe, profile, zasilacze, taśmy LED i pozostały sprzęt. Oświetlenie LED cieszy się wśród naszych klientów coraz większym zainteresowaniem ze względu na energooszczędność oraz trwałość. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i w zewnętrznych zastosowaniach. Polecane marki: WOJNAROWSCY, PHILIPS, OSRAM, KANLUX, SYLED, TB ENERGY, GTV, SPECTRUM, LUMENIX.

LAMPY KLASYCZNE

Oferowane przez nas lampy klasyczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie połączenie stylu i elegancji. Pozwalają na stworzenie luksusowej aranżacji, w każdym wnętrzu. Proponujemy wiele modeli, w tym żyrandole, kinkiety oraz plafony, umożliwiające wyposażenie salonu, sypialni, łazienek i pozostałych pomieszczeń. Ich wspólną cechą jest wysoka estetyka i dekoracyjność. Produkty wyłącznie sprawdzonych i cenionych producentów: PHILIPS, EGLO, GLOBO, ZAUMALINE, KOBI, ITALUX, NORYLS, MIVIENA, KAJA.

LAMPY NOWOCZESNE

Niezwykle bogato rozbudowany asortyment nowoczesnego oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, przeznaczonego do domów i nie tylko. Dzięki odpowiednio dobranym, ekskluzywnym lampom w każdym miejscu można stworzyć doskonałą aranżację i wykreować pożądany klimat - tajemniczy i romantyczny, elegancki, a także prosty i funkcjonalny. W ofercie modele sufitowe, podłogowe, stołowe, kinkiety, oprawy a także wiele innych, oczywiście od najlepszych producentów, zarówno zagranicznych, jak i polskich: NOWODVORSKI, PHILIPS, EGLO, NORYLS, ITALUX, KAJA, MIVIENA, ZUMALINE, KOBI, LUXLAMP, GLOBO.

OGRODOWE

W naszej ofercie można znaleźć również lampy ogrodowe, które podkreślają magiczny nastrój i sprawiają, że chwile spędzone wśród zieleni są tak niepowtarzalne. W szczególności polecamy asortyment oświetlania LED oraz ekologiczne źródła światła. Korzystając z naszej oferty, mają Państwo pewność najwyższej jakości wyrobów firm m.in.: JUMI, PHILIPS, EGLO, GLOBO, KAJA, NORYLS, NOWODVORSKI, KOBI.

LAMPY ULICZNE

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązanie do kompleksowego oświetlenia ulic i parkingów. Zastosowane technologie pozwalają na znaczne obniżenie kosztów zużycia energii oraz obsługi i wymiany. Sprawdzone marki: NORYLS, PHILIPS, EGLO.

PHILIPS

Źródła światła firmy Philips to połączenie pięknego, ciepłego, białego światła i wyjątkowo wysokiej trwałości. Zapewniają natychmiastową, znaczącą oszczędność energii, a jednocześnie poprawiają nastrój panujący w domu.

PHILIPS

Systemy oświetleniowe marki Philips sprawiają, że czujemy się komfortowo, produktywnie i bezpiecznie. Upiększają i przekształcają przestrzenie. Systemy oświetleniowe marki Philips łączą światowej klasy oprawy oświetleniowe, tradycyjne i LED, z analogowymi i cyfrowymi układami sterowania umożliwiającymi pełną kontrolę oświetlenia, wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne.

OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY

Szeroka oferta osprzętu elektroinstalacyjnego wiodących producentów: HAGER, OSPEL, KONTAKT SIMON, POLO, KARLIK, BERKER, KNX. Najwyższa jakość, innowacyjność, modułowość swoich systemów, szybkość dopasowania instalacji, łatwości użytkowania, stylowy, unikalny wygląd produktów pozwoli Państwu urządzić swoje mieszkanie w wyjątkowy i oryginalny sposób.

Nasi partnerzy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7